Designflooring

Designflooring luksusowe podłogi winylowe.
Więcej na stronie producenta.

Designflooring

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4Podłogi Designflooring

Podłoga jest nieodzownym elementem każdego domu. To ona nadaje mu wyjątkowego charakteru, niepowtarzalnego stylu i sprawia, że domownicy czują się w nim komfortowo. Powinna być trwała, odporna na uszkodzenia i łatwa w utrzymaniu, tak aby poradziła sobie z wyzwaniami intensywnego życia rodzinnego.

Podłogi winylowe Designflooring posiadają wszystkie te cechy. Bez problemu poradzą sobie z rozlanym napojem, upuszczonym naczyniem czy plamami. W odróżnieniu od wykładzin albo posadzek są łatwe w czyszczeniu i niezwykle odporne na pęknięcia, odpryśnięcia czy odkształcenia. Co więcej, jeśli jakaś część zostanie trwale uszkodzona bardzo łatwo można wymienić jedną lub kilka drewnopodobnych płytek na nowe. Nie trzeba wymieniać od razu całości tak jak w przypadku wykładziny czy laminatu.

Designflooring to podłogi o bardzo realistycznych wzorach, inspirowane naturalnymi materiałami takimi jak drewno czy kamień. Każdą z nich można spersonalizować tak, aby jak najlepiej komponowała się z pomieszczeniem, w którym się znajduje. Różnorodne fugi, obramowania i artystyczne taśmy dają wiele możliwości w personalizacji wnętrza.

Podłogi winylowe

Podłogi winylowe Designflooring są dostępne w wielu wzorach i kolorach. Deski Charred Oak są bardzo realistycznym odwzorowaniem osmolonego dębu. Za ich pomocą można stworzyć niezwykle eleganckie, a zarazem przytulne wnętrze. Model Smoked Oak charakteryzują delikatnie przydymione odcienie połączone z mieszanką orzechowych brązów. Deski Walnut to bardzo realistyczne wzory słojów w czekoladowych i brązowych odcieniach. Model Ebony pozwala stworzyć nowoczesne wnętrze przełamane grafitowymi szarościami i czerniami, które nadadzą przestrzeni wyjątkowego charakteru. Wszystkie podłogi można układać wzdłuż pomieszczenia, uzyskując dzięki temu realistyczny i autentyczny efekt lub po przekątnych, aby optycznie powiększyć pomieszczenie. Dla uzyskania bardziej oryginalnego efektu można wmontować pomiędzy deski paski ozdobne, które stworzą wrażenie odeskowanej podłogi.

Designflooring

Designflooring to globalna firma założona 40 lat temu w Wielkiej Brytanii. Obecnie zatrudnia ponad 300 osób na całym świecie i sprzedaje swoje produkty w wielu krajach w Europie i na Środkowym Wschodzie. Podłogi Designflooring charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania, estetyczny wygląd oraz odporność na uszkodzenia.