Wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe topowych producentów: ITC Natural Luxury Flooring, Belakos, Best Wool, Balta Lano, Balsan Radici.

Wykładziny dywanowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe różnią się wytrzymałością, odpornością na plamy oraz odkształcenia, dlatego przy wyborze powinno się uwzględnić specyfikę pomieszczenia, w którym mają się znaleźć:

Wełniane

Wełniane – są miękkie i elastyczne, miłe i ciepłe. Taka wykładzina wycisza pomieszczenie. Nie elektryzuje się, więc nie przyciąga kurzu – łatwo ją wyczyścić. Ma także pozytywny wpływ na mikroklimat pomieszczenia, wchłania nadmiar wilgoci, a gdy powietrze jest suche oddaje go z powrotem.

Poliamidowe

Poliamidowe – wykładzina z takim runem jest miękka i sprężysta, odporna na gniecenie i ścieranie. Trudno wchłania wodę, więc rozlane płyny nie wsiąkają głęboko. Jest dostępna w pięknych kolorach, które dzięki jej właściwościom są odporne na blaknięcie, dlatego łatwo jest utrzymać ją w dobrym stanie przez długi czas.

Polipropylenowe

Polipropylenowe – ten rodzaj runa wykładziny podłogowej jest wyjątkowo odporny na ścieranie i trwały. Nie traci kolorów, nawet pod wpływem intensywnego użytkowania. Świetnie sprawdza się w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.